Czym się zajmujemy

Medycyna żywienia wykorzystuje specjalistyczną wiedzę do przeprowadzenia całościowej oceny potrzeb żywieniowych pacjenta i proponuje konkretne zmiany w diecie, w celu zapobieżenia lub złagodzenia chorób i promocji zdrowia.

Z siedzibą w Kielcach – sercu województwa świętokrzyskiego- pragniemy podzielić się naszą pasją, aby zmienić twoje życie na lepsze. Nasze działania mają na celu dotarcie do źródła problemów zdrowotnych, a nie tylko zwalczanie ich objawów. Każdy pacjent traktowany jest w naszym Centrum w sposób indywidualny.

W toku naszego życia może się okazać, że samo przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania nie jest wystarczające, np. w różnego rodzaju schorzeniach, podczas stresującego okresu menopauzy lub w okresie ciąży. Nasze wymagania żywieniowe mogą być wtedy wyższe i możemy potrzebować dodatkowej pomocy. W naszym centrum istnieje możliwość przeprowadzenia specjalistycznych testów żywieniowych oraz niezbędnych dodatkowych badań laboratoryjnych i diagnostycznych nadzorowanych przez naszego lekarza, specjalistę medycyny żywienia, który dodatkowo wspomoże dietoterapię odpowiednimi ziołami i suplementami .

Uznajemy, że każdy człowiek jest jednostką, która ma wyjątkowe wymagania dietetyczne i odżywcze. Bo przecież każdy człowiek jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

W naszym kieleckim Centrum pragniemy dzielić się naszą pasją, wiedzą i doświadczeniem, aby zmienić Twoje życie na lepsze!